Notice: Undefined variable: expire in /home/foxmed/domains/foxmed.com.tr/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/foxmed/domains/foxmed.com.tr/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/foxmed/domains/foxmed.com.tr/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/foxmed/domains/foxmed.com.tr/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/foxmed/domains/foxmed.com.tr/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/foxmed/domains/foxmed.com.tr/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/foxmed/domains/foxmed.com.tr/public_html/system/library/template.php on line 9 Hakkımızda | Foxmed Tıbbi Cihazlar

Hakkımızda

Firmamız hakkında genel bilgi

Hakkımızda


Sağlık kuruluşlarında insan sağlığı ve işletme açısından esas olan, tüm tıbbi teknik donanımın işler durumda tutulmasıdır. Bu da cihazların yedeklenmesi veya teknik bakımlarının iyi yapılması ile mümkün olmaktadır. Tüm cihazların yedeklenmesi fiyat bakımından ve işletme açısından tercih edilir bir durum olmadığından servis bakım hizmetlerinin çok iyi yapılması gereği ön plana çıkmaktadır. 

Cihazların çok çeşitli olması ve teknik bakım-onarım ve kalibrasyon işlemlerinin yetkili ve bu konuda uzman kişilerce yapılması gerekliliği işletmelerin kendi bünyesinde istihdam edeceği personelce yapılmasını güçleştirmektedir. Çok çeşitli konularda ve personel istihdamı gerektirmesi, işletmeler için ekonomik olmadığından bu hizmetlerin dışarıdan satın alınması tercih edilmektedir.

Bu ihtiyaç ve tedarik ettiğimiz cihazların garanti süresindeki bakım-onarım hizmetlerini yerine getirmek amacıyla kurulmuş olan firmamız FOXMED TIBBİ CİHAZLAR; hastane tıbbi cihazları ve sistemlerinin tamir, periyodik bakım ve kalibrasyonları ile yedek parça temini ve sistem projelendirme ve kurulumu konularında hizmet vermektedir.


Foxmed Tıbbi Cihazlar Ltd. Şti.

Ticaret Sicil No: 190004

Mersis No: 0-3880-4485-0800019